GirlsForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GirlsForumTurkForumPro

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

YazarMesaj
ToxhiN
Yardımcı Moderatörler
Yardımcı Moderatörler
ToxhiN

Rep Puan : 42

Cüzdan
Altın Altın: 0
Gümüş Gümüş: 0
Para Para: 0

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk Empty
MesajKonu: Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk   Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 1:15 pm

Nefesini hissetmeyiadım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel!
Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden. Kaybetmeye yüz tutmaya çalışan umutlarımı yak yok et yeniden alevlendir. Sensiz kalma ihtimalini sök al sadece sana ait olmasını istediğim yüreğimden. Onların yerine kendini bırak bana ama acısıylatatlısıylaüzüntüsüylemutluluğuylagözya şıyla ve kahkahasıyla...
Gel ki; sana ait olayım

Gel ki; gözlerim seni aramasın seninle açayım gözlerimi ve her güne seninle başlayayım.
Gel ki; hayatım anlam kazansın.
Gel ki; seniseninle doyasıya yaşayayım.!
Kiminleysennerdeysennerede bekliyorsan bekleme gel artık seni bekliyorum. Ya da nerede olduğunu söyle ben geleyim sana. Yeter ki yanımda ol yanında olayım. Çünkü seni çok özledim...
Evet...
Bekleyişlerimbu sözlerimbu isteklerimbu özlemlerim sanadır aşk! Seni istiyorum...

Beni; içinde seni taşıyan bir bedenin ruhundaki sıcaklığıyla birlikte sahiplenmeni istiyorum.İçinde senin olduğun o başka bir bedenin ellerindeki sıcaklığı ellerimde hissetmek istiyorum.Seni her koşulda benimle bir olup taşımasını istiyorum. Seninle olacak yüreklerimizdeki ateşi o mavi umutlarımızı ve daha nicelerini yaşamak istiyorum.
Herşeyinle seni istiyorum aşk...!!!
http://www.forumtoxhin.turkforumpro.com

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bırak Sevgi Seni Bulsun (Hikaye)